Pracovník/ce ostrahy

"SCHWARZ s.r.o." (MPSV)

Místo práce
Mariánská 355, 261 01 Příbram, Okres Příbram
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-19
Mzdové podmínky (brutto)
66 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovníci ostrahy, strážní (54142)

Pracoviště a kontakty

Firma:"SCHWARZ s.r.o.", IČ 61677744
Pracoviště:"SCHWARZ s.r.o." provozovna PŘÍBRAM Mariánská, Mariánská 355, Příbram IV, 261 01 Příbram 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Noční provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-05-19
Mzdové rozpětí:od 66 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pozice: pracovníci ostrahy
Hledáme šikovné pracovníky ostrahy pro administrativní budovy s týmovým duchem, kterým nabídneme ke své práci pohodovou a spolupracující atmosféru příjemného kolektivu.
Náplň práce:
administrativní úkoly spojené s řízením vrátnice, kontrolní pravidelná pochůzková činnost, obsluha EPS, EZS, případné obchůzky se služebním psem.
Požadavky:
trestní bezúhonnost, osvědčení o profesní kvalifikaci STRÁŽNÝ ( 68-008-E ) výhodou
Nástup možný ihned. Mzda: od 66,- Kč/hod. + příplatky
Zaměstnanecké výhody: zvláštní prémie
Kontakt:Břicháčková Radka, tel.: 605 270 026, e-mail: [email protected]
Místo výkonu práce:"SCHWARZ s.r.o." provozovna PŘÍBRAM Mariánská 355,
Příbram IV

Poslední změna:2017-05-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Příbram

číslo volného místa: 12279140761

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Jiné, zkoušky na strážného