Zámečník - svářeč co2

Schwarzmüller s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Za Dálnicí 508, 267 53 Žebrák, Okres Beroun
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-10
Mzdové podmínky (brutto)
20500 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Svářeči (72121)

Pracoviště a kontakty

Firma:Schwarzmüller s.r.o., IČ 46885820
Pracoviště:Za Dálnicí 508, 267 53 Žebrák

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-11-10
Mzdové rozpětí:od 20500 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:ZÁMEČNÍK - SVÁŘEČ CO2 - místo výkonu: Žebrák, nástup dohodou, požadavky: výuční list v technickém oboru (nástrojař, zámečník apod.), platné svářečské oprávnění dle EN 287, nutná praxe na pozici svářeče, nutná znalost výkresové dokumentace, Nabízíme: jistotu stálého zaměstnání u silné nadnárodní společnosti, příjemné pracovní prostředí, velmi dobré finanční ohodnocení, roční odměny za splnění plánu až 60.000 Kč, 5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování, finanční příspěvek na dopravu a ubytování, penzijní připojištění, aktivní pomoc při zajišťování ubytování, zajištění pravidelného proškolování a potřebného vzdělávání, kontakt přes tel. (PO - PÁ: od 8:00 do 15:00hod.) či přes e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-11-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Beroun

číslo volného místa: 9392080776

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou