Zvárač TIG/WIG do oceliarni / Nemecko / Brémy

Schweisser Team s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spoľahlivých TIG zváračov na zváranie nových potrub. trás (chladiace) v oceliarni. Iba vizuálane a tlaková skúšky.
Práca s čierným a nerezou (INOX). Tenkostenné s priemerom od DN25 do DN 50
Práca do roku 2018.

Zaplatené ubytovanie
Zálohy
Turnusy
Peniaze včas
Koordinátor

Informácie o výberovom konaní

18-20 Eur/hod.
200-240 hod. mesačne
30 dní splatnosť presne

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

oceliaren

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

SCC - ak nie je pomôžeme vybaviť
platné certifikáty na 141 čierny/nerez

SchweisserTeam Group je dynamická a inovatívna firma so zameraním na priemyselné riešenia a konzultačných služieb. Sídli v modernom pracovnom prostredí, kde sa stretáva šikovný tím odborníkov so spoločnou vášňou pre presné a spoľahlivé služby v priemyselnom odvetví. Svojím prístupom k práci a neustálym zdokonaľovaním postupov sa SchweisserTeam etablovala ako líder.

O nás:
Zameranie na excelentnú kvalitu:
SchweisserTeam je synonymom pre vynikajúcu kvalitu v oblasti realizácie projektov v priemysel. Naši zvárači, potrúbari, montéri a management sú odborníci so záväzkom k precíznosti a bezpečnosti.

Inovácie a technologický pokrok:
Aktívne sledujeme najnovšie trendy v oblasti energetiky a neustále investujeme do lepších technológií a procesov. Naša firma je známa svojím pohľadom do budúcnosti a schopnosťou inovovať.

Flexibilita a individualizovaný prístup:
SchweisserTeam si zakladá na flexibilite voči potrebám klientov. Naši odborníci pracujú individuálne s každým klientom, aby sme dosiahli optimálne výsledky pre ich konkrétne požiadavky.

Špecializovaný tím profesionálov:
Náš tím tvoria ľudia s rozsiahlym skúsenostiam a odbornými znalosťami. Sú schopní riešiť komplexné projekty so zdôraznením na precíznu prácu a dodržiavanie časových plánov.

Orientácia na bezpečnosť:
Bezpečnosť je pre nás prioritou. Naši ľudia sú vyškolení na najnovšie bezpečnostné štandardy, čím zabezpečujeme ochranu nielen pre našich zamestnancov, ale aj pre klientov.

SchweisserTeam si svojim prístupom k práci a oddanosťou kvalite získava dôveru klientov a stáva sa prvou voľbou pre projekty v rôznych odvetviach priemyslu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3149489  Datum zveřejnění: 22.9.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 4200