Šéfkuchař/ka

SCOLAREST - zařízení školního stravování spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Komenského 2147, 785 01 Šternberk, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-12
Mzdové podmínky (brutto)
16000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Šéfkuchaři v jídelnách, menzách (34341)

Pracoviště a kontakty

Firma:SCOLAREST - zařízení školního stravování spol. s r.o., IČ 25607341
Pracoviště:SCOLAREST - zařízení školního stravování spol. s r.o. - prac. Šternberk, Komenského 2147/44, 785 01 Šternberk 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-12-12
Mzdové rozpětí:od 16000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Do naší nově otevřené školní kuchyně ve Šternberku přijmeme zkušeného kandidáta na pozici šéfkuchaře/ky. První kontakt možný telefonicky, mailem nebo osobně v pracovní dny od 8:00 - 14:00 hod. na adrese Svatoplukova č.p. 1419/7, 785 01 Šternberk. Přinést s sebou životopis.

Požadujeme:
- vyučení a zkušenosti v gastronomii
- pracovitost a spolehlivost
- zkušenosti s vedením kuchyně i kolektivu
- ochotu učit se i něco nového
- zkušenost s vedením kolektivu zaměstnanců

Nabízíme: zázemí silné společnosti; moderní pracovní prostředí; práci na ranní směny, pondělí až pátek; (případně ochota zaskočit výjimečně za kolegu i o víkendu - dle dohody); práce na HPP, 8 hod.; možnosti rozvoje a školení; prémie. Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení. Možnost navýšení mzdy dle zkušeností kandidáta.

Poslední změna:2016-12-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 11577760727

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou