Sociální pracovník

Sdružení ozdravoven a léčeben okresu Trutnov (MPSV)

Místo práce
Procházkova 818, 541 01 Trutnov, Okres Trutnov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
16000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce (34129)

Pracoviště a kontakty

Firma:Sdružení ozdravoven a léčeben okresu Trutnov, IČ 00195201
Pracoviště:Sdružení ozdravoven a léčeben okresu Trutnov - RIAPS, Procházkova 818, Střední Předměstí, 541 01 Trutnov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 16000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK
(popřípadě Sociální pedagog/Speciální pedagog či jiný odborný pracovník-psycholog)
Charakter vykonávané činnosti:
poskytování sociálně rehabilitačních služeb dospělým lidem s duševním onemocněním, ambulantní a terénní formou, administrativa služby, spolupráce na tvorbě metodik, spolupráce s institucemi v rámci návazné sociální sítě
Požadavky:
vzdělání a odborná způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách (VOŠ, VŠ), kreativita, komunikativnost, spolehlivost, osobnostní vyzrálost, absence problémů s návykovými látkami, včetně tabáku (bezpodmínečně nekuřácké pracoviště), zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost, znalost práce na PC (Windows, MS Office), řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
Výhodou:
kurz krizové intervence, příp. další kurzy, výcviky
praxe v práci s lidmi s duševním onemocněním,
teoretická a praktická znalost Standardů kvality sociálních služeb
Nástup možný od 1. ledna 2017
Nabízíme:
zajímavou a kreativní práci
odpovídající finanční ohodnocení (podle vzdělání a délky praxe), stravenky
možnost dalšího vzdělávání v oboru
odborné vedení a supervizi
5 týdnů dovolené
Profesní životopis a motivační dopis zasílejte do 30.10.2016 na adresu Stacionář RIAPS, Procházkova 818, Trutnov 541 01 nebo na e-mail: [email protected], Do předmětu uveďte Výběrové řízení Stacionář RIAPS.

Všichni zájemci budou vyrozuměni e-mailem.

Poslední změna:2016-10-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Trutnov

číslo volného místa: 11603310721

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání