Sociální pracovník, speciální pedagog, sociální pedagog

Sdružení ozdravoven a léčeben okresu Trutnov (MPSV)

Místo práce
Procházkova 818, 541 01 Trutnov, Okres Trutnov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
16000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Speciální pedagogové (23591)

Pracoviště a kontakty

Firma:Sdružení ozdravoven a léčeben okresu Trutnov, IČ 00195201
Pracoviště:Sdružení ozdravoven a léčeben okresu Trutnov - RIAPS, Procházkova 818, Střední Předměstí, 541 01 Trutnov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 16000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Shelter RIAPS hledá
sociálního pracovníka / speciálního pedagoga / sociálního pedagoga / jiného odborného pracovníka - psychologa
na 1,0 úvazek.
Požadavky:
-vzdělání a odborná způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách
-řidičský průkaz skupiny "B"
-znalost práce na PC (Windows, MS Office)
-kreativita, komunikativnost, spolehlivost
-osobní vyzrálost, absence problémů s návykovými látkami
(výhodou jsou kurzy, výcviky, např. kurz krizové intervence, praxe v oblasti sociálních služeb).
Charakter vykonávané činnosti:
-poskytování sociálních služeb dětem, mládeži a mladým dospělým ve věku od 6 do 26 let
-příprava a realizace programů, akcí, besed
-administrativa služby.
Nástup možný IHNED.
Nabízíme odpovídající finanční ohodnocení podle vzdělání a délky praxe, stravenky, 5 týdnů dovolené, supervizi, další vzdělávání v oboru.
Profesní životopis a motivační dopis zasílejte na e-mai: [email protected], do předmětu uveďte
"Nový pracovník - NZDM Shelter RIAPS".
Pro další informace volejte na tel. č. 499 397 771, 731 441 268, pište: [email protected], kontaktní osoba: Mgr. Kateřina Faltová.

Poslední změna:2017-03-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Trutnov

číslo volného místa: 12310950747

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B