Sociální/klíčový pracovník pro pěstounské rodiny na jesenicku

Sdružení sociálních asistentů (MPSV)

Místo práce
nám. Svobody 827, 790 01 Jeseník, Okres Jeseník
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-12
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce (34129)

Pracoviště a kontakty

Firma:Sdružení sociálních asistentů, IČ 26642638
Pracoviště:Sdružení sociálních asistentů - pracoviště Jeseník, nám. Svobody 827/11, 790 01 Jeseník 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2017-04-12
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:AKTUALIZACE 11.4.2017!!!
První kontakt písemný!!!

Jedná se o pracovní poměr na plný eventuelně zkrácený úvazek, dle dohody.

Požadujeme:
" Vzdělání VOŠ nebo VŠ se zaměřením na sociální práci (dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách),
" Trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost,
" Schopnost samostatné práce a organizační schopnosti,
" Orientaci v relevantních právních předpisech (zejm. zákon o sociálních službách a zákon o sociálně-právní ochraně dětí)a znalost Standardů kvality SS a SPOD,
" Zodpovědnost, komunikační dovednosti, flexibilitu, odolnost, vysoké pracovní nasazení, schopnost empatie, ochotu dále se vzdělávat a pracovat pod supervizí,
" Samostatnost a současně schopnost spolupráce v týmu, loajalita k organizaci,
" Profesionální vystupování, pružnost a přizpůsobivost,
" Znalost práce na PC (Excel, Word, Power Point, práce s internetem),
" Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič).

Náplň práce:
" Výkon role klíčového pracovníka pro pěstounské rodiny,
" Spolupráce s pěstounskou rodinou i s OSPOD na naplňování individuálního plánu ochrany dítěte v pěstounské péči,
" Pravidelné návštěvy dítěte a rodiny,
" Poradenství v oblasti náhradní rodinné péče,
" Příprava a realizace akcí pro děti,
" Pravidelný kontakt s orgánem sociálně právní ochrany dítěte, úřady, školami a dalšími institucemi a intenzivní propojení s pracovním týmem,
" Vypracování zpráv o výkonu pěstounské péče jednotlivých rodin, vedení spisové dokumentace,
" Metodická činnost (zpracování a průběžné aktualizace metodik),
" Spolupráce s ostatními členy komplexně poskytovaných sociálních a fakultativních služeb, vč. účasti na fakultativních aktivitách či jiných činností vyplývající z dané pozice či svěřené nadřízeným.

Nabízíme:
" Zajímavou a samostatnou práci,
" Pružnou pracovní dobu,
" Malý pracovní tým v podnětném pracovním prostředí,
" Možnost profesionálního růstu a vzdělávání,
" Plat dle platných mzdových předpisů MPSV (8. - 10. plat. tř.).

Vítáme:
" Dobrá orientace v sociálním poradenství,
" Praxe v oboru,
" Zkušenosti z práce s dětmi,
" Prezentační dovednosti.

Strukturovaný životopis, případně relevantní reference, prosím zasílejte e-mailem na adresu: [email protected], do předmětu uveďte "výběrové řízení a název pozice". Případné dotazy na tel. čísle: 733 607 545 - Mgr. Veronika Blažková, organizátor výběrového řízení.

Výběrové řízení je dvoukolové, k ústnímu pohovoru budou pozváni pouze vybraní kandidáti a kandidátky. Oznámení o negativním výsledku výběrového řízení zasíláme pouze na vyžádání mailem. Vyhrazujeme si právo výběrové řízení prodloužit, případně neobsadit pracovní místo v případě, že uchazeči nenaplní potřeby a očekávání organizace.

Sdružení sociálních asistentů, z. s. si vyhrazuje právo na vyřazení přihlášek, které nebudou odpovídat požadovaným náležitostem.

Poslední změna:2017-04-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jeseník

číslo volného místa: 12247570753

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání