Technolog/žka výroby v předvýrobní etapě

SE-MI Technology, a.s. (MPSV)

Místo práce
Matuškova 1929, 710 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2014-09-17
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici technologové, normovači (31153)

Pracoviště a kontakty

Firma:SE-MI Technology, a.s., IČ 65138601
Pracoviště:SE-MI Technology a.s.;, Matuškova 1929/10, 71000 Ostrava 10

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-09-17
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na adresu: [email protected]
Do předmětu uveďte o jakou profesi máte zájem.

Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením ve strojní oblasti ocelových konstrukcí, speciálních strojů, důlního průmyslu, praxe v oboru min. 5 let, flexibilitu, komunikativnost, samostatnost, ŘP sk. B, znalost čtení technické dokumentace, práce na PC, jazykové znalosti výhodou.

Náplň:
Zpracování výrobní dokumentace, stanovení technologických postupů. Příprava podkladů pro výrobu, nákup a kooperace v systému HELIOS GREEN.

Práce na plný úvazek.
Nástup ihned případně dle domluvy.
Nástupní mzda od 18.000,- Kč měsíčně.

Poslední změna:2014-09-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 7905710782

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou