Strojní konstruktér/ka - senior

Sécheron Tchequie, spol. s r.o.

Místo práce
Podnikatelská 556, 190 11 Praha 9 - Běchovice, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Modifikace stávajících komponentů podle nejnovějších trendů, trhu či specifikací zákazníka.
• Přímý vývoj komponentů trakční techniky, návrhy a konstrukce prototypů.
• Spolupodílení se na stavbě prototypů.
• 3D modelování v CAD/CAM systému.
• Provádění kompletních designérských a vývojových prací.
• Spolupodílení se na činnostech souvisejícíh s testováním výrobků.
• Zpracování zadání vývoje produktu.
• Konstrukční úpravy na existujících produktech na úrovni 3D.
• Spolupráce s ostatními odd. R&D, úseku nákupu, kvality a technologie.
• Komunikace a úzká spolupráce s mateřskou společností a se zákazníkem.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zázemí stabilní mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí, která je světovou špičkou ve svém oboru.
• Možnost osobního i profesního rozvoje.
• Spolupodílení se na vývoji hi-tech zařízení dodávaných do celého světa.
• Práce s novými technologiemi, přímá spolupráce s výrobou, komunikace centrálou ve Švýcarsku.
• Systém firemních benefitů: 13. plat, 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, jazykové kurzy a další.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Strojírenství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

SolidWorks - Pokročilý

Praxe na pozici/v oblasti

5

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ strojního zaměření.
• Min. 4 roky praxe v oblasti konstrukce mechanických zařízení.
• Velmi obrát znalosti mechaniky - především pneumatiky a hydrauliky.
• Výborná znalost práce s CAD/CAM systémy podmínkou, SolidWorks výhodou.
• Znalost výrobního prostředí v návaznosti na vývojové procesy.
• Velkou výhodou zkušenosti s konstrukční prací v oblasti trakční techniky.
• MS Office (Word, Excel, …).
• Středně pokročilá znalost anglického jazyka nutnou podmínkou - psanou i mluvenou formou.
• Kreativní myšlení.
• Vysoká míra samostatnosti a odpovědnosti.
• Pro-aktivní přístup.
• Loajalita.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Sécheron Tchequie se zabývá vývojem, výrobou, montáží a servisem bezpečnostních elektromechanických komponentů a systémů určených převážně pro hromadnou dopravu na bázi elektrické trakce.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 1271636  Datum zveřejnění: 28.4.2015