Specialista kontroly kvality

Sécheron Tchequie, spol. s r.o.

Podnikatelská 556, Praha 9 - Běchovice, Praha, Praha - východ
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Dohled nad kontrolou kvality ve výrobě (montáž komponentů).
• Spoluodpovědnost za kvalitu výroby.
• Řešení reklamací s centrálou v Ženevě.
• Provádění kontroly dílů a sestav - vizuální a rozměrová kontrola apod.
• Podílení se na tvorbě procesů v oblasti kvality, spoluvytváření kontrolních návodek.
• Přijímání a zavádění nápravných opatření za účelem snížení zmetkovosti.
• Optimalizace procesů kontroly kvality.
• Podílení se na neustálem zvyšování kvality produktů.
• Měření rozměrů, vizuální kontrola, kontrola balení dílů dle technické dokumentace, kontrolních návodek a postupů, vyplňování záznamu o kontrole.
• Řešení stížností zákazníka a jeho informování o přijatých nápravných opatřeních (v AJ).

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zajímavou a odpovědnou práci v moderním prostředí.
• Zázemí silné stabilní nadnárodní společnosti, které je špičkou ve svém oboru.
• Práce s moderními technologiemi.
• Příjemné a moderní pracovní prostředí.
• Profesní růst, vzdělávání.
• Systém firemních benefitů (13. mzda, stravenky, 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění a další).

Informace o náboru

Jsme součástí švýcarského koncernu Sécheron Hasler Group a zabýváme se výrobou komponentů pro trakční techniku. V Praze disponujeme velkou obrobnou a lisovnou plastů a několika motnážními divizemi. Momentálně do týmu hledáme nového kolegu do oddělení kontroly kvality na divizi montáže komponentů. Jedná se o různé typy měření a kontroly - rozměrová kontrola, kontrola povrchů, vizuální kontrolola, jakost materiálů a další typy měření. Hledáme samostatného kontrolora schopného řešit reklamace v anglickém jazyce a spolupracovat úzce s výrobou při zavádění nápravných a preventivních opatření.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

strojírenství nebo elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SOU/SŠ vzdělání technického směru (strojní nebo elektro).
• Praxe v oblasti kontroly kvality, zavádění nápravných opatření min. 1 rok.
• Znalost AJ na komunikativní úrovni.
• Velmi dobrá orientace v technické dokumentaci, čtení výkresů nutnou podmínkou.
• Znalost norem ISO 9001.
• Zkušenost ve výrobní společnosti min. 1 rok - malosériová či zakázková výroba velkou výhodou.
• Velmi dobré organizační a analytické schopnosti.
• Velmi dobré komunikační dovednosti.
• Samostatnost, odpovědnost, pro-aktivita.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Sécheron Tchequie se zabývá vývojem, výrobou, montáží a servisem bezpečnostních elektromechanických komponentů a systémů určených převážně pro hromadnou dopravu na bázi elektrické trakce.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 1373730  Datum zveřejnění: 28.4.2015