Technolog montáže

Sécheron Tchequie, spol. s r.o.

Podnikatelská 556, Praha 9 - Běchovice, Praha, Praha - východ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Správa a vypracování pracovních postupů, pracovních návodek, inspekčních protokolů a přípravků potřebných pro výrobu.
- Zpracování a kontrola dodržování technologických postupů a technické dokumentace.
- Tvorba, zavádění a zdokonalování výrobních postupů.
- Rozbor příčin odchylek výrobních časů a návrhy nápravných opatření.
- Určování norem pracovního času.
- Komunikace s pracovníky technického oddělení a jiných oddělení.
- Schvalování technických výkresů - práce v systému Audros a Oracle.
- Komunikace se spolupracovníky v mateřské fimě.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Moderní pracovní prostředí.
- Možnost odborného rozvoje.
- Motivující finanční ohodnocení.
- Zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti.
- Propracovaný systém firemních benefitů - 13. mzda, stravenky, penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené a další

Informace o náboru

Jsme švýcarská výrobní společnost dodávající komponenty pro trakční techniku. Pro divizi montáže komponentů hledáme nového kolegu na pozici technologa juniora. Jedná se o montáž mechanických a elektrických podsestav. Hledáme člověka s technickým vzděláním, krátkou praxí na obdobné pozici a alespoň pasivní znalostí anglického jazyka, včetně technické AJ.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ vzdělání technického směru- strojírenství.
- Znalost technického kreslení (dokumentace).
- Praxe na obdobné pozici min. půl roku podmínkou.
- Znalost MS Office, zkušenost v prací v ERP systému.
- Znalost a praktická zkušenost se systémem řízení jakosti a kvality dle ISO 9001.
- Řidičský průkaz skupiny B.
- Strojírenský CAD software (SolidWorks , AutoCAD) - výhodou.
- Anglicky jazyk na středně pokročilé úrovni - schopnost komunikace, práce s technickou dokumentací v AJ, příprava návodek CZ/EN
- Samostatnost, flexibilita.
- Schopnost pracovat v týmu.
- Schopnost analyzování a řešení technických problémů.
- Odpovědnost, motivace, iniciativa.
- Velmi dobré komunikační dovednosti.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Sécheron Tchequie se zabývá vývojem, výrobou, montáží a servisem bezpečnostních elektromechanických komponentů a systémů určených převážně pro hromadnou dopravu na bázi elektrické trakce.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 1711709  Datum zveřejnění: 29.5.2015