Svářeč oceli

Sécheron Tchequie, spol. s r.o.

Podnikatelská 556, Praha 9 - Běchovice, Praha, Praha - východ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- svařuje standardní konstrukční oceli S235 a S355
- svařuje přechodová spojení S355 a 304L (nerez)
- svařuje metodou 135 (MAG) ve zkratovém i pulsním režimu
- svařuje metodou 141 (WIG)
- svařuje BW a FW svary na trubce, plechu včetně jejich kombinací v polohách PA, PB
- zakládá díly do svařovacích přípravků
- podílí se na vývoji a vylepšení svařovacích přípravků
- postupuje dle WPS a instrukcí v rámci systému kvality
- provádí předvýrobní zkoušky a kvalifikační zkoušky
- vedení dokumentace, příprava a správa nástrojů a přípravků apod.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- motivující finační ohodnocení
- zázemí stabilní mezinárodní společnosti
- systém firemních benefitů (stravenky, 13. mzda, 5 týdnů dovolené a další)
- dlouhodobá perspektiva zaměstnání a možnost rozvoje

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

technika, strojírenství

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- čistý trestní rejstřík
- samostatnost, spolehlivost, preciznost
- časovou flexibilitu
- praxi ve svařování metodou 135 (MAG) minimálně 2 roky.
- znalost metody 141 (WIG) výhodou
- praxe svařování v rámci systému kvality výhodou (EN ISO 3834-2, EN 15085)
- zkušenosti s absolvováním evropských zkoušek dle EN 287-1 (nevyžadujeme však platný evropský certifikát, certifikace svářeče proběhne u nás)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Sécheron Tchequie se zabývá vývojem, výrobou, montáží a servisem bezpečnostních elektromechanických komponentů a systémů určených převážně pro hromadnou dopravu na bázi elektrické trakce.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 1711712  Datum zveřejnění: 2.12.2014