Elektromechanik/čka

Sécheron Tchequie, spol. s r.o.

Místo práce
Podnikatelská 556, 190 11 Praha 9 - Běchovice, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.08.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

provádění elektromontážních prací dle výkresové dokumentace
výroba, instalace a zapojování elektrických přístrojů a podsestav
výroba elektrické kabeláže do komponentů určených pro železniční průmysl
odstranění závad zjištěných při testování
dodržování zadaných postupů s důrazem na vysokou kvalitu provedení
samokontrola vyrobených sestav
obsluha strojů a zařízení při vykonávání různých operací v elektrotechnické výrobě (např. vrtání otvorů do silových obvodů a pasovin, zalisovávání koncovek, kabelových ok a konektorů apod.)

Zaměstnanecké výhody, benefity

zaměstnání v nadnárodní výrobní společnosti, která je špičkou ve svém oboru
stabilní a dlouhodobé pracovní uplatnění
možnost profesního i odborného růstu
práci s nejmodernějšími technologiemi
práci v jednosměnném provozu
odpovídající finanční ohodnocení (měsíční prémie)
nadstandardní zaměstnanecké výhody: 13. mzda, 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu a další

Informace o náboru

SŠ/SOU technického zaměření – elektrotechnika výhodou
praxe min. 1rok na obdobné pozici výhodou
znalost elektrotechniky obecně (základy)
základní orientace v elektrotechnických materiálech, vodičích, kabelech
orientace ve výkresové dokumentaci
trestní bezúhonnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

elektrotechnika

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Sécheron Tchequie se zabývá vývojem, výrobou, montáží a servisem bezpečnostních elektromechanických komponentů a systémů určených převážně pro hromadnou dopravu na bázi elektrické trakce.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3124607  Datum zveřejnění: 7.7.2017