Aplikační inženýr

Sectron, s.r.o.

Výstavní 2510/10, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
01.12.2015
Mzdové podmínky (brutto)
20.000 - 25.000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• technická podpora zákazníkům při výběru a implementaci bezdrátových modulů a zařízení
• návrh technického řešení pro zákazníky, konfigurace zařízení
• technická podpora obchodního týmu
• diagnostika reklamovaných zařízení

Zaměstnanecké výhody, benefity

• nástupní plat 20.000 – 25.000 Kč
• příspěvek na životní kapitálové pojištění /důchodové připojištění 1.350 Kč měsíčně
• pololetní a vánoční odměny
• služební notebook a mobilní telefon
• stravenky

Informace o náboru

Nabízíme
• samostatnou tvůrčí práci v mladém kolektivu
• odborná školení u výrobců v zahraničí
• možnost kariérního růstu
• motivační ohodnocení

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme
• SŠ vzdělání elektrotechnického zaměření
• teoretické znalosti GSM, GPS, Bluetooth, TCP/IP
• teoretická znalost anténních prvků
• práce na PC na úrovni pokročilého uživatele
• aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem na úrovni B2 nebo vyšší
• řidičský průkaz skupiny B, praxi v řízení osobních vozidel
• orientace na zákazníka a prezentační dovednosti
• komunikativnost, flexibilita
• spolehlivost a vysoké pracovní nasazení
• ochotu a potenciál pro učení se nových věcí

Výhodou
• VŠ vzdělání v oboru telekomunikační technika, mikroelektronika
• praktické zkušenosti s M2M GSM, GPS, Bluetooth
• praktické zkušenosti s programováním v Java
• znalost problematiky LAN sítí a konfigurace aktivních prvků

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SECTRON s.r.o., česká společnost působící v oblasti bezdrátových technologií pro průmyslové použití.
ID: 2339382  Datum zveřejnění: 24.11.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20.000 - 25.000