Strážny vedouci, Ostraha Brno,

Secure W control, a.s. - SECAR

Místo práce
Na Řádku 29/29, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máme volnú lukratívnu pozici „Vedoucí ostrahy“ v Brně-Vankovka za výhodných platovích podmínok.
Vedouci by organizoval práci v 4 prodejnách s oděvami.

Hledáme spolehlivých zaměstnanců na hlídání v obchodních provozech – ochrana prodejny s textilem (značkové prodejny).

a) 12 hodinové změny od pondělí do neděle
nebo
b) změny podle dohody tak jak vám to vyhovuje

Výhodné platové podmínky a pravidelné mesíční odměny. Práce vhodná i pro ženy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práca je na HPP na dobu neurčitou aj na Dohodu
benefity a odmeny
Nástup ihned bez zdlouhavých procesů
Práce vhodná pro muže i ženy

Informace o náboru

V případě zájmu stačí prezvoniť na číslo +420774300234 neboť +421918825477 a spätne Vás kontaktujeme.
nebo píšte: [email protected], [email protected]

Osobní pohovor si můžete telefonicky domluvit v pracovní dny v době od 08.00 do 18.00 hod. nebo dle dohody i o víkendech.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme čistý výpis z rejstříku trestů, certifikát strážného

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Obchodná spoločnosť poskytujúca rôzne služby renomovaným slovenským a zahraničným spoločnostiam už viac ako 20 rokov.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2601122  Datum zveřejnění: 23.2.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Dohodou