Strojní inženýři kontroly a řízení kvality

SEJONG Czech s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Na Novém poli 385, 1 2 Karviná, Okres Karviná
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
26000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracoviště a kontakty

Firma:SEJONG Czech s.r.o., IČ 27607631, http://www.sjcz.cz
Pracoviště:SEJONG Czech s.r.o.- sídlo, Na Novém poli 385/1a, Staré Město, 733 01 Karviná 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Bakalářské
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 26000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování
Dovolená navíc
Zvláštní prémie
V zahraničí, školení a služební cesty

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Vaší náplní práce bude:
- zodpovědnost za vstupní kontrolu materiálu (vedení vstupních kontrolorů)
- pravidelný reporting mateřské firmě
- komunikace s dodavateli materiálu
- řešení reklamací vstupního materiálu
- interní audity i audity u dodavatelů (včetně zahraničních)

Požadujeme:
- SŠ nebo VŠ technického směru (nejlépe strojní zaměření) nebo zkušenost v oboru
- znalost Aj na komunikativní úrovni
- znalost MS Office (MS Excel, PowerPoint, Word)
- schopnost týmové práce
- prezentační schopnosti
- ochota jezdit na služební cesty
- ochota pracovat přesčas
- řidičský průkaz sk.B

Výhodou:
- orientace ve výkresové dokumentaci, znalost statistických metod, systémů kvality
- zkušenost se strojírenským průmyslem v oblasti kvality
- práce v programu SAP

Nabízíme:
- práci, která pro Vás bude výzvou
- firmu, které se daří a kde je tým lidí, který chce svou práci dělat stále lépe
- dobrý pocit z toho, že se Vaše nápady realizují
- a také zaměstnanecké výhody (dovolená navíc, cílové odměny, kurzy Aj, stáže v zahraničí, osobní ohodnocení, životní pojištění, dotované firemní stravování, zaměstnanecké slevy a další)

Poslední změna:2016-09-15, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karviná

číslo volného místa: 11375880738

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní, středně pokročilá