Inženýr kvality

SEKO Aerospace, a.s. (MPSV)

Místo práce
5. května 2940, 440 01 Louny, Okres Louny
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-02
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řídící pracovníci v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (12191)

Pracoviště a kontakty

Firma:SEKO Aerospace, a.s., IČ 25446592
Pracoviště:SEKO Aerospace, a.s. - provozovna Louny, 5. května 2940, 440 01 Louny 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-05-02
Mzdové rozpětí:od 20000 do 30000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, příspěvek na penz.připojištění, jazyková výuka, zvýhodněné služby mobil.operátor

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:místo výkonu práce:5. května 2940, 440 01 Louny
VŠ/SŠ vzdělání technického zaměření
Velmi dobrá znalost problematiky QM
Praxe v oboru, mzda se odvíjí od praxe a znalostí
Anglický jazyk na úrovni pokročilý
Znalost práce na PC podmínkou
Znalost norem AS 9100 výhodou
Analytické myšlení
Samostatnost, spolehlivost, flexibilita, smysl pro odpovědnost
Příspěvek na penzijní připojištění
Jazyková výuka,Zvýhodněné služby mobilního operátora.,Přístup do sportovního zařízení SEKO Aréna
Věrnostní bonusy,Příspěvek zaměstnavatele na významné životní události,Vyhlídkové lety vrtulníkem pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky
kontakt:[email protected], telefonicky od 7,00 do 15,30 hod na č. 415635579

Poslední změna:2017-04-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Louny

číslo volného místa: 12461350702

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - základní dovednosti PC
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní, pokročilý
Požadované vzdelání:Strojírenská technologie