Sociální pracovníci/pracovníci v sociálních službách

SEMIRAMIS z.ú. (MPSV)

Místo práce
Ptácká 162, 293 01 Mladá Boleslav, Okres Mladá Boleslav
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 23000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce (34129)

Pracoviště a kontakty

Firma:SEMIRAMIS z.ú., IČ 70845387
Pracoviště:SEMIRAMIS z.ú. - pracoviště MB, Ptácká 162/94, Mladá Boleslav IV, 293 01 Mladá Boleslav 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 15000 do 23000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce:
Ptácká č.p. 162/94
Mladá Boleslav IV
293 01 Mladá Boleslav 1
Prvotní kontakt: emailem: [email protected]

Náplň práce:
Pracovník pro kontaktní a sociální práci s uživateli drog zajišťuje běžný provoz v K - centru, vede odpovídající dokumentaci, účastní se porad a supervizí a podílí se na chodu centra.

Požadujeme:
- Věk min. 21 let,
- vzdělání: VOŠ, VŠ - sociálního nebo zdravotnického zaměření, případně kvalifikace pracovníka v sociálních službách (kurz lze doplnit po nástupu),
- orientace v sociálních službách a znalost zákona 108/2006 o sociálních službách,
- znalost práce na PC (Windows, MS Office, internet),
- schopnost komunikace a práce s lidmi,
- vyjasněný vztah k drogám,
- ŘP skupiny B.

Výhodou je:
Další vzdělání v oboru (sociální a zdravotní služby), doložená praxe v oboru, praktické dovednosti.

Nabízíme:
- Zázemí dobře profilované organizace v oboru,
- know-how profesionální sociální služby,
- stabilní zaměstnání s ohodnocením odpovídajícím standardu a kvalitě odvedené práce,
- možnost dalšího vzdělávání,
- týmovou práci pod supervizí a metodickým vedením,
- nástupní mzda: pracovník v sociálních službách - 15000 - 18000, sociální pracovník - 18000 - 23000.

Každý zájemce zašle:
- profesní životopis
- motivační dopis

Poslední změna:2017-01-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Mladá Boleslav

číslo volného místa: 11973130787

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou