Administrativní pracovník/ce

SEMIX PLUSO, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Rybníčky 338, 747 81 Otice, Okres Opava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (41100)

Pracoviště a kontakty

Firma:SEMIX PLUSO, spol. s r.o., IČ 62360311
Pracoviště:Rybníčky 338, 747 81 Otice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 18000 do 20000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Naturální výhody
Podnikové stravování
Dovolená navíc
Zvláštní prémie

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:SŠ, znalost práce s MS Office, ŘP sk. B, pečlivost, komunikativnost.
Mzda: 18 000 - 20 000 Kč, náplň práce: hlídání stavu výrobků na skladě, logistika, plánování výroby, řízení reklamací, administrativní práce pro obchodní oddělení, pracovní smlouva na dobu neurčitou, pružná pracovní doba, zvláštní prémie, podnikové stravování, dovolená navíc, naturální výhody, nástup možný ihned, pracoviště Otice.
KO: Lenka Řeháčková, tel: 739 557 133, e-mail: [email protected].

Poslední změna:2017-01-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Opava

číslo volného místa: 12028070714

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - základní dovednosti PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B