Zámečník

SEMPRA PRAHA a. s. (MPSV)

Místo práce
Pod Chlumem 209, 405 02 Děčín, Okres Děčín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
100 - 120 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zámečníci strojů (72222)

Pracoviště a kontakty

Firma:SEMPRA PRAHA a. s., IČ 45797439, http://www.sempra.cz
Pracoviště:SEMPRA PRAHA a. s. - 02: Strojírenský závod Děčín, Pod Chlumem 209/3, Děčín III-Staré Město, 405 02 Děčín 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 100 do 120 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování
Dovolená navíc
Zvláštní prémie

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce:
Pod Chlumem č.p. 209/3, Děčín III-Staré Město, 405 02 Děčín 2

Nástup možný ihned.

Požadavky:
* manuální zručnost, praxe v oboru strojírenství - zámečník, obsluha lisu, laseru atd.
* spolehlivost, pečlivost, samostatnost

Nabízíme:
* po zapracování a výkonnosti zvyšování mzdy
* 5 týdnů dovolené, příspěvek na životní či penzijní připojištění, příspěvek na stravování, zvyšování kvalifikace, finanční odměna ke mzdě za docházku

Kontakt:
Lenka Rybářová, tel. 412 518 792, zašlete své CV na e-mail: [email protected], osobní jednání možné na výše uvedené adrese.

Poslední změna:2017-03-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Děčín

číslo volného místa: 12293610736

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity