Programátor průmyslových řídících systémů /plc/

SENCO Příbram spol. s r.o.

Místo práce
Plynárenská 292, Příbram I, 261 01, Okres Příbram
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Programování řídících systémů zabudovaných
ve vyráběných rozvaděčích.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

•zázemí silné a perspektivní společnosti
•možnost využití svých znalostí a zkušeností
v samostatné práci
•zajímavé finanční ohodnocení
•zaměstnanecké výhody (např. firemní jazykové kurzy, další odborné vzdělávání v rámci interních firemních programů, penzijní připojištění, zaměstnanecké akce a další)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

elektrotechnický směr

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

•vzdělání SŠ/VŠ elektrotechnického směru
•znalost programování řídících systémů PLC výhodou
•aktivní znalost AJ nebo NJ
•dobrá orientace v elektrotechnické dokumentaci
•odpovědnost, spolehlivost a samostatnost při řešení úkolů
•komunikační a organizační schopnosti pro práci v týmu
•ochota zdokonalovat se a vzdělávat se v oblasti průmyslové automatizace
•řidičský průkaz skup. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma SENCO Příbram, spol. s r.o. se zabývá výrobou a prodejem nízkonapěťových rozváděčů do 1000 V, výrobou atypických rozváděčových skříní a pultů, zpracováním plechů na CNC strojích a práškovým lakováním.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 1670133  Datum zveřejnění: 18.2.2015