Zámečník - montážní dělník/ce

SENCO Příbram spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Plynárenská 292, 261 01 Příbram, Okres Příbram
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-15
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zámečníci strojů (72222)

Pracoviště a kontakty

Firma:SENCO Příbram spol. s r.o., IČ 25096087
Pracoviště:Plynárenská 292, Příbram I, 261 01 Příbram 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-09-15
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pozice: Zámečník - montážní dělník/ce
Náplň práce: kompletace rozvaděčových skříní dle výkresové dokumentace, jednosměnný provoz
Požadavky: vzdělání min. SOU - strojírenského směru,
znalost technické dokumentace, manuální zručnost,
aktivní přístup k práci, flexibilitu, spolehlivost.
Zaměstnanecké výhody: zázemí v české stabilní firmě (pracoviště v Příbrami), perspektivní zaměstnání, dobré finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity (penzijní připojištění, jazykové kurzy, možnost dalšího vzdělání, stabilizační příspěvek a Sick Day po 5 letech,příspěvek na kulturní a sportovní akce), odměna za doporučení nového zaměstnance.
Nástup: možný ihned Mzda: 15 000,- Kč
Kontakt: Batelková Barbora Ing., tel.: 318 493 696, e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-09-16, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Příbram

číslo volného místa: 11433370795

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou