Operátor logistiky

Seoyon E-Hwa Automotive Czech s.r.o. (MPSV)

Místo práce
206, 739 53 Hnojník, Okres Frýdek - Místek
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-02
Mzdové podmínky (brutto)
13000 - 15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní pomocní manipulační pracovníci (93339)

Pracoviště a kontakty

Firma:Seoyon E-Hwa Automotive Czech s.r.o., IČ 29392586
Pracoviště:Seoyon E-Hwa Automotive Czech s.r.o. - Godula Hnojník, Hnojník 206, 739 53 Hnojník

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-01-02
Mzdové rozpětí:od 13000 do 15000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:A16 7/3/2017
pracoviště - Godula Hnojník 206
třísměnný - 5,30-13,30, 13,30-21,30, 21,30-05,30 hod.
Pracovní náplň - příjem a výdej materiálu; vychystání kamionu a přichystání následného kamionu dle pracovního plánu a výroby; skenování příjem/výdej, jedná se o větší vozíky a o krabice s materiálem, podrobněji bude vysvětleno na místě.
Nástupní plat je: 13 000,- Kč/měsíc
Po 3 měsících zvýšení +500,- Kč
Po 6 měsících zvýšení +1000,- Kč
Po 1 roce plat 14 000,- + 2000,- Kč (uvedeno v rámci smlouvy)
Smlouva bude na HPP na dobu určitou na 1 rok, opět na 1 rok a poté na dobu neurčitou - záleží na spokojenosti, okolnostech apod., zkušební doba 3 měsíce
Za každou odpracovanou směnu náleží 90,- stravenka (SODEXO GASTRO PASS)
Příplatky a bonusy - za soboty/neděle, noční směny, svátky, přesčasové hodiny.
Zaměstnanecké výhody - letní (50 EUR) a zimní bonusy (13. plat)
Kontakt - telefonicky 8-16 hod., e-mailem - viz výše

Poslední změna:2017-03-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Frýdek-Místek

číslo volného místa: 11911680705

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání