Reklamační technici

SEPOS, spol. s r. o. (MPSV)

Místo práce
Rantířovská 583, 586 01 Jihlava, Okres Jihlava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
24000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Reklamační referenti (33397)

Pracoviště a kontakty

Firma:SEPOS, spol. s r. o., IČ 15528855, http://www.sepos.cz
Pracoviště:Rantířovská č.p. 583/100, 586 01 Jihlava 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 24000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce: zodpovědnost za proces reklamačního řízení, řešení odběratelských a dodavatelských reklamovaných neshod, analýza příčin a důsledků vad, jejich evidence a finální výstupy, jednání vnitrofiremní, s dodavateli a odběrateli v rámci reklamačních řízení.
Požadujeme: spolehlivou, zodpovědnou, pečlivou, organizačně schopnou osobnost, s vysokou úrovní komunikace a vystupování, odolnou vůči stresu, trestně bezúhonnou, s ochotou vzdělávat se.
Praxe v obdobném prostředí vítaná. Vzdělání nejlépe stavební nebo dřevařský obor, znalost práce na PC, zejména MS Office, ŘP sk. B, technické myšlení, proaktivní přístup, vysoké pracovní nasazení.
Nabízíme zázemí rodinné, dynamicky se rozvíjející firmy s tradicí 25 let, zaměstnanecké benefity, odpovídající finanční ohodnocení.
Kontaktujte nás, prosím, zasláním strukturovaného životopisu na uvedený e-mail s označením předmětu: reklamační technik.

Poslední změna:2017-04-29, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jihlava

číslo volného místa: 12132050737

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B