Kuchar

ServiceRoyal

Miesto práce
Maastricht, Holandsko
Termín nástupu
01-06-2024
Mzdové podmienky (brutto)
3 100 - 3 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako kuchar v prestiznom hoteli ste dôležitým článkom v celom tíme.

V kuchyni je fajn, ak je niekto všestranný, tak si poradí na studenej aj teplej strane.

Začať sa samozrejme da zo zaciatku na studenej strane, ale rásť na teplú stranu môže ísť veľmi rýchlo. Príležitostne sa bude pracovať aj v bufetovej reštaurácii a prevažne v à la carte kuchyni.

V konečnom dôsledku budete podávať najlepšie výkony tam, kde sa cítite najpohodlnejšie, takže to určite zohľadníme.

Pracujete v novej kuchyni s najnovším vybavením a dobrým vedením.
Očakávame, že budete mať skúsenosti, anglicky jazyk na komunikativnej urovni a že budete mať vášeň pre varenie.

Že vás baví dosahovať skvelé výsledky s tímom a samozrejme, že zvládnete aj trochu stresu.

Náš kuchynský tím sa spoločne stará o to, aby si naši hostia vychutnali chutné jedlo, od prijatia tovaru cez mise en place, obed a večeru až po upratovanie; vo flexibilných službách je všetka práca súčasťou vašej práce. Robíme všetko pre to, aby bol váš pracovný čas „normálny“, s priestorom na príležitostné víkendové voľno.

Tato Pracovna pozicia je volna pre dve osoby od zaciatku juna a o ubytovanie sa samozrejme postarame my.

Mesacne naklady na ubytovanie su 315,- vratane energii a vzdialenost do hotela je 9 minút bicyklom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.6.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Kuchar

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Kuchar

Počet rokov praxe

3

ServiceRoyal je holandska pracovna agentúra , ktora ma 15 rokov skusensti v hotelierstve.

Venujeme veľkú pozornosť našim zamestnancom , pre ktorych sa snazime vybavit Vsetko od A po Z , aby sa aj v zahranici citili ako doma.

Sme známi svojou spoľahlivosťou, flexibilitou a prácou s anglicky a holandsky hovoriacimi ľuďmi z celého sveta , s moznostou uplatnit sa na roznych pracovnych poziciach v oblasti hotelierstva a gastronomie.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Simona Hendrikxova
Tel.: +31627470437
E-mail: poslať životopis
ID: 4829280  Datum zveřejnění: 14.5.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 100 EUR/mesiac