Produktový/á manager/ka

SERVIS CLIMAX a.s. (MPSV)

Místo práce
Jasenice 1253, 755 01 Vsetín, Okres Vsetín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-01-04
Mzdové podmínky (brutto)
1 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu ostatních produktů (24339)

Pracoviště a kontakty

Firma:SERVIS CLIMAX a.s., IČ 25352628
Pracoviště:SERVIS CLIMAX a. s., Jasenice 1253, 755 01 Vsetín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-01-04
Mzdové rozpětí:od 1 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:PRODUKTOVÝ/Á MANAGER/KA
Možnost prodloužení doby určité
Požadujeme: vzdělání technického směru, uživatelská znalost na PC /MS Windows, MS Office atd./, orientace ve výkresové dokumentaci výhodou, znalost kreslení v Autocadu, komunikativnost, technické myšlení, znalost německého nebo anglického jazyka, ŘP sk. B
Náplň práce: vyvíjet a zlepšovat výrobky po technické a designové stránce, navrhovat nové výrobky do sortimentu společnosti, poskytování informací pro tvorbu dokumentace pro zákazníky, účast při řešení složitějších reklamací, sledování výrobků konkurence, účast na školení dodavatelů, technické poradenství zaměstnancům společnosti.
Nabízíme: zaměstnání v rychle rostoucí společnosti, možnost profesního růstu, zaměstnanecké výhody
První kontakt: e-mailem na: d.zlebková@climax.cz
Zaměstnavatel neuvedl mzdu

Poslední změna:2016-11-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vsetín

číslo volného místa: 11714720750

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou