Konstruktér zakázkové (provozní) konstrukce/technik

SERW, spol. s r. o. (MPSV)

Místo práce
42, 332 02 Starý Plzenec, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2015-08-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojní inženýři projektanti, konstruktéři (21442)

Pracoviště a kontakty

Firma:SERW, spol. s r. o., IČ 46882308, http://www.serv.vz
Pracoviště:Sedlec 42, 332 02 Starý Plzenec

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2015-08-01
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Popis pozice:
Zpracování technické dokumentace dle požadavků zákazníka
Příprava podkladů pro zadání do výroby
Koordinace zakázky a přímá spolupráce s výrobou
Hledání řešení pro zkvalitnění a zefektivnění stávajících produktů
Technické řešení reklamací
Změnová řízení
Komunikace se zákazníkem
Spolupráce s obchodem při technických jednáních
Technická podpora při tvorbě nabídek

Požadujeme:
VŠ/SŠ technického zaměření (strojírenství, energetika) - možno i absolvent (praxe výhodou)
Dobrá znalost programů AutoCad, MS Ofice
Znalost programů 3D Autodesk Invertor a QI výhodou
Schopnost týmové práce a plnění úkolů v daném termínu a kvalitě
Dobré komunikační schopnosti
Znalost NJ nebo AJ na komunikativní úrovni
Řidičský průkaz sk.B
Časová flexibilita a ochota cestovat
Aktivní přístup, kreativní technické myšlení

Nabízíme:
Zázemí stabilní společnosti
5 týdnů dovolené
Dotované závodní stravování
1 krát ročně finanční bonus

Poslední změna:2015-06-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 9141310750

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou