Vedoucí UŘKJ SEVAPHARMA, a.s.

SEVAPHARMA, a.s.

Místo práce
Vltavská 53, Roztoky u Prahy, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- vedení a řízení úseku řízení kontroly kvality
- provádění vstupní mezioperační a konečné kontroly dle norem a předpisů
- schvalování nebo zamítání podle zjištěného stavu propuštění výchozích látek, obalových materiálů, meziproduktů, nerozplněných produktů a konečných produktů
- vyhodnocování záznamů o kontrole šarže
- zajišťování, aby se prováděly všechny požadované zkoušky
- schvalování specifikace, způsobů odběru vzorků, postupů zkoušení a jiných pracovných postupů souvisejících s kontrolou jakosti
- schvalování výsledků a průběžna kontrolova práce externích laboratoří pracujících ve smlouvě
- kontrola údržby prováděné v místnostech, kontrolních laboratořích a na zařízeních spadajících pod ÚŘKJ
- zajišťování provádění validací
- zajišťování potřebných vstupných a následně opakovaných výcviků a školení odpovídající potřebám pracovníků úseku
- dodržování hygienických zásad
- schvalování dodavatelů výchozích látek a jejich stálé sledování
- stanovení podmínek skladování výchozích látek, obalových materiálů a produktů a jejich sledování
- uchovávání záznamů
- stálé sledování souladu s požadavky SVP
- zápis a archivace výsledků zkoušek do databáze počítačového systému a odhlašování vzorků
- dizajn stabilitních studií a hodnocení výsledků stabilitních studií
- evidence, ukládání retenčních a referenčních vzorků a jejich likvidaci po předepsané době
- optická kontrola finálních balení přípravků
- zastupování SEVAPHARMA a.s. v jednání o kvalitě surovin a výrobků, zpracovává podklady pro uplatňování reklamací vůči dodavatelům
- spolupráce s vedoucími úseků a středisek
- schvalování písemných pokynů proo zkoušení preparátů
- vystavování analytických certifikátů pro jednotlivé přípravky
- jednání o spolupráci s externími a referenčními laboratořemi
- dojednávání zkoušek na zakázku pro externí odběratele
- oprávnění školit své podřízené v oblastech SVP, PO, BOZP

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Společnost SEVAPHARMA, a.s. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

přírodní vědy, chemicko-technologické odbory etc.

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Praxe v podmínkách SVP (ideálne v úseku kontroly jakosti) minimálně po dobu jednoho roka je podmínkou spolu s min. 1 rokem praxe v laboratoři. Alternatívou je praxe v podmínkach SVP po dobu dvou let. Základní znalost SVP a Europskeho lékopisu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost SEVAPHARMA a.s. se specializuje na výrobu imunologických preparátů a vakcín. Je smluvním výrobcem i pro jiné subjekty.

Produkty lze rozdělit do 3 oblastí:

Předně to jsou alergeny diagnostické a hyposenzibilizační, které tvoří nejvýznamnější skupinu.
Druhou oblast reprezentuje Immodin - normalizátor oslabené imunity, který je ojedinělý nejen v rámci České republiky, ale i ve světovém měřítku.
Třetí oblastí jsou bakteriální a virové vakcíny, především ty, které jsou používány v povinném očkování dětí.
ID: 2117325  Datum zveřejnění: 22.5.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou