Technický nákupčí

Seven Reasons s.r.o.

Místo práce
Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, významnou a stabilně rostoucí výrobní společnost hledáme vhodné kandidáty na obsazení pozice

TECHNICKÝ SPECIALISTA ELEKTRO/STROJNÍ
NÁKUPČÍ – TECHNICKÝ NÁKUP

- Zajištění nákupu pro výrobu (elektrické díly, kabelové svazky, plasty, ohýbané plechy)
- Jednání s dodavateli, s výrobou
- Analýzy a reporting vedení
- Vyhledávání nových dodavatelů a rozvoj stávajících, dodavatelské audity, reklamace
- Denní operativa

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme nově zřizovanou pozici ve velmi úspěšné společnosti, která je součástí nadnárodní skupiny. Příležitost pro technicky zaměřené kandidáty se zájmem o nákup. Nástup dohodou. Lokalita Jičín.

Informace o náboru

V případě zájmu zašlete svoje CV na emailovou adresu boukalova at sevenreasons.cz. Děkujeme.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

strojírenská výroba - farmacie

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

strojírenské

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
- Vzdělání ideálně technického směru
- Aktivní AJ (denní komunikace s dodavateli i mateřskou společností)
- Zkušenosti z nákupu/prodeje/technických pozic
- Technický background, znalost nakupovaných komponent (elektro díly, kabelové svazky, plechy event. plasty) pro každou oblast bude samostatný nákupčí
- Samostatnost, schopnost vyjednávání, proaktivita
- Práce s PC na standardní uživatelské úrovni a výše
- Schopnost pohybovat se a pracovat v korporátním prostředí s nadnárodním přesahem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme personálně poradenská společnost a zadanou pozici hledáme pro našeho klienta.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 1841334  Datum zveřejnění: 20.8.2014