Skladník/skladnice - sezónní výpomoc

SEVEN SPORT s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Dělnická 957, 749 01 Vítkov, Okres Opava
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
65 - 70 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úředníci ve skladech (43210)

Pracoviště a kontakty

Firma:SEVEN SPORT s.r.o., IČ 26847264
Pracoviště:SEVEN SPORT s.r.o., pracoviště, Dělnická 957, 749 01 Vítkov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 65 do 70 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:vyučen, jednosměnný provoz, nástup možný IHNED, mzda 65 - 70 Kč/hod., pracovní poměr na dobu určitou do 31.12.2016 s možností prodloužení.
Náplň práce: příprava a expedice objednávek, nakládka a vykládka zboží, manipulace ve skladových prostorách společnosti, obsluha manipulačních vozíků, kontrola kompletnosti dodávek, naskladnění a vyskladnění za pomocí čtecího zařízení.
Požadavky: základní znalost skladového hospodářství,
pečlivý přístup, spolehlivost, samostatnost, flexibilita, vysoké pracovní nasazení, fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost, praxe v řízení VZV výhodou.
Pokud máte zájem o uvedené pracovní místo, zašlete nám svůj životopis na emailovou adresu personálního oddělení [email protected].
Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky na předmětné pracovní místo.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti SEVEN SPORT s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Aktualizace 19.9.2016

Poslední změna:2016-09-23, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vítkov

číslo volného místa: 11364790728

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou