Provozní montér vodovodu

Severomoravské vodovody a kanalizace Ostrava a.s. (MPSV)

Místo práce
Krnovská 72, 747 07 Opava, Okres Opava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Stavební montéři (71194)

Pracoviště a kontakty

Firma:Severomoravské vodovody a kanalizace Ostrava a.s., IČ 45193665
Pracoviště:Sm VaK a.s. - Opava, Krnovská 72/109, Jaktař, 747 07 Opava 7

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 22000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:*Požadavky: střední odborné vzdělání s výučním listem technického směru (případně ÚSO s maturitou), řidičské oprávnění skupiny B, ( C s platným profesním oprávněním výhodou ), oprávnění pro svařování elektrotvarovkami i polyfúzně - výhodou, strojnický průkaz na obsluhu stavebních strojů ( traktorbagr, pásové minirypadlo), obecná znalost z oboru vodovodů a kanalizací, časová flexibilita, spolehlivost.
Co nabízíme: odměňování odpovídající významu a náročnosti práce, mzda o 20 000 - 22 000 Kč, sociální výhody, pracovní smlouva na dobu určitou jeden rok s možností prodloužení na dobu neurčitou, jednosměnný provoz, místo výkonu práce: Zásahové středisko Opava Krnovská 109 a pracoviště v okruhu působnosti střediska, předpokládaný nástup do zaměstnání: březen 2017, pracovní úvazek: 37,5 hod./týden.
KO: Kuchařová Zdenka, e-mail: [email protected]. Přihlášky k výběrovému řízení s profesním životopisem zasílejte do 10.2.2017 na adresu: Severomoravské vodovody a kanalizace Ostrava a.s., oddělní personalistiky a mezd , 28. října 1235/169, Mariánské Hory, 709 00 Ostrava, případně na e-mail: [email protected].
Zaměstnanec bude vykonávat tyto činnosti: montáže, údržba a opravy na vodovodních řadech, odstraňování poruch na potrubí vodovodních řadů, výkopové práce, obsluha stavebních mechanismů a zařízení, montáž a výměna vodoměrů různých typů, odpočty vodoměrů, úpravy povrchů po výkopech ručně i strojně, montáže, demontáže a opravy vodovodních přípojek ze všech druhů materiálů, kontroly zabezpečení vodoměrů proti nedovolené manipulaci a neoprávněných odběrů pitné vody, zajištění hotovostí služby v mimopracovní době.

Poslední změna:2017-02-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Opava

číslo volného místa: 12120740731

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Obsluha stavebních strojů
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B