Čističi kanalizačních zařízení

Severomoravské vodovody a kanalizace Ostrava a.s. (MPSV)

Suvorovova 538, 742 42 Šenov u Nového Jičína, Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-02
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Čističi kanalizací (96132)

Pracoviště a kontakty

Firma:Severomoravské vodovody a kanalizace Ostrava a.s., IČ 45193665
Pracoviště:Severomoravské vodovody a kanalizace Ostrava a.s. - pracoviště Šenov, Suvorovova 538, 742 42 Šenov u Nového Jičína

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-05-02
Mzdové rozpětí:od 20000 do 22000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:z: 8.3.2017
Požadavky: střední odborné vzdělání s výučním listem technického směru (případně ÚSO s maturitou), úplné odborné vzdělání v oboru elektro- výhodou; platné osvědčení dle vyhl.50/1978 Sb, §6 pro práci na NN a VN- výhodou; řidičský průkaz sk. B, C s profesním průkazem; práce s PC například MS Office a pod.; orientace v technické dokumentaci staveb (zásobování pitnou vodou a odkanalizování); dobrý zdravotní stav; bezúhonnost, komunikativnost;
Zaměstnanec bude vykonávat tyto činnosti:
řízení a obsluha vozidel s celkovou hmotností nad 12 t; obsluha a údržba stokové sítě, včetně podzemních objektů se vstupem do podzemí; strojní a ruční čištění stokové sítě, drobné stavební opravy na kanalizační síti, provádění kontrol odkanalizování nemovitostí, kontrola kanalizačních přípojek, odběr vzorků vypouštěných odpadních vod; obsluha a údržba čerpacích stanic stokových sítí a dalších strojně elektrických zařízení na stokové síti;
provádění oprav elektrotechnických zařízení, odstraňování závad po revizích; provádění drobných oprav, běžných a preventivních prohlídek strojních zařízení; montáž a demontáž, údržba čerpací technicky; provádění dalších prací spojených s údržbou a obsluhou stokové sítě; obsluha, údržba zařízení určeného k monitorování stok; zabezpečování pohotovostní služby pro střediska kanalizací;
Co nabízíme:
odměňování odpovídající významu a náročnosti práce, sociální výhody Místo výkonu práce: Šenov u Nového Jičína, Suvorovova 538 a ostatní pracoviště v okruhu působnosti provozu kanalizačních sítí oblast Nový Jičín-Opava
Předpokládaný nástup do zaměstnání: květen 2017
Přihlášky k výběrovému řízení s profesním životopisem zasílejte do 31.3.2017 na email:
[email protected] nebo na adresu společnosti:
Severomoravské vodovody a kanalizace Ostrava a.s, oddělení personalistiky a mezd,
28. října 1235/169, Mariánské Hory, 709 00 Ostrava,

Poslední změna:2017-03-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín

číslo volného místa: 12297120778

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče