Obchodní referent/ka zákaznického centra

SFS intec s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Vesecko 500, 511 01 Turnov, Okres Semily
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 38000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní referenti (33392)

Pracoviště a kontakty

Firma:SFS intec s.r.o., IČ 64827593
Pracoviště:Vesecko 500, Daliměřice, 511 01 Turnov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 38000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce

"příjem a zpracování objednávek (e-mail, EDI), kontrola objednávek, ověření kapacity výroby
"zadání zakázky do výroby v CH,FR,ČR
"tvorba dodávek v SAP
"spolupráce při vyřizování reklamací zákazníků, hlášení 8D
"příprava smluv ke schválení
"fakturace, archivace, příprava nových nabídek

Výhodou bude
"VŠ nebo SŠ vzdělání (vzdělání technického směru výhodou)
"Komunikativní znalost AJ je nutností
"ŘP (skup. B)

Nabízíme: bonusy/prémie, příspěvek na penzijní připojištění, možnost dalšího rozvoje, závodní stravování, stabilní zázemí, nástup možný ihned

kontakt: telefonicky pondělí-čtvrtek 9.00-14.00
osobně: pondělí-čtvrtek 8.00-14.00, Vesecko 500, 511 01 Turnov, e-mailem

Poslední změna:2017-03-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Semily

číslo volného místa: 12203540707

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou