Strojírenský technik kontrolor kvality

Shimano Czech Republic, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Dětmarovická 403, 733 01 Karviná, Okres Karviná
plný úvazek
Termín nástupu
2014-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
14550 - 14550 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti (31155)

Pracoviště a kontakty

Firma:Shimano Czech Republic, s.r.o., IČ 25875701, http://www.shimano.com
Pracoviště:Shimano Czech Republic, s.r.o. - sídlo, Dětmarovická 403/4, Staré Město, 733 01 Karviná 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2014-11-01
Mzdové rozpětí:od 14550 do 14550 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Mezinárodní společnost Shimano Czech Republic, s.r.o., hledá vhodného kandidáta na pozici: QC Technika
Požadujeme:
-SŠ vzdělání (nejlépe tech. směru)
-Zkušenost na obdobné pozici výhodou

Náplň práce:
- Zajištění vstupní kontroly materiálu, kontrola rozměrů, vzhledu, funkčnosti
- Vyhotovení kontrolních protokolů, spolupráce při řešení a odstraňování závad
- Zajištění mezioperační kontroly, průběžný dohled na kvalitu prováděných montážních operací
- Reakce na neshodné díly ve výrobě
- Zajištění výstupní kontroly (rozměr, vzhled, funkčnost) - vyhotovení kontrolního protokolu, případně odstranění zjištěných závad

Kandidátům na tuto pozici nabízíme:
- práci v mezinárodní společnosti
- možnost se vzdělávat
- možnost využití obědů za 1 Kč
- permanentky do sportovních a wellnesscenter
- benefit - zvýhodněná cena na jízdní kola
- dovolená 25 dnů
- životní pojištění
- Nástup: 1.11.2014
- Kontakt: Beata Kisza, tel. 597 441 206, [email protected]

Poslední změna:2014-10-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karviná

číslo volného místa: 8034390788

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní