Prodavač, prodavačka

SIBAS,s.r.o.

Místo práce
Německo, Velká Británie, Francie, Belgie, Nizozemsko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
2000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práce v zahraničí.
Solidní a úspěšná společnost Europe Cosmetics Group s 10-ti letou tradicí v prodeji kosmetiky, nabízí zaměstnání v turisticky významných místech Evropy.
Podmínkou je základní znalost angličtiny a Vaše šikovnost.
V případě zájmu zašlete životopis v angličtině a uveďte e-mail a Skype spojení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme zajímavý výdělek.

Informace o náboru

Solidní a úspěšná společnost Europe Cosmetics Group s 10-ti letou tradicí v prodeji kosmetiky, nabízí zaměstnání v turisticky významných místech Evropy. Prodejní stánky jsou umístěny např. na letištích a v obchodních centrech Amsrterdamu, Antverp, Stuttgartu, Londýně a dalších. Nabízíme zajímavý výdělek. Podmínkou je základní znalost angličtiny a Vaše šikovnost.

V případě zájmu zašlete životopis v angličtině a uveďte e-mail, Skype spojení a mobil.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Spolehlivost, komunikační schopnosti, osobní nasazení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Obchodní společnost působící v turisticky zajímavých místech Evropy s více než 10-ti letou tradicí.
ID: 2066492  Datum zveřejnění: 7.9.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2000 EUR/měsíc