Výrobní dělník/dělnice - lisovač/ka

SICO RUBENA s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Náchodská 449, 549 32 Velké Poříčí, Okres Náchod
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-02
Mzdové podmínky (brutto)
16500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pomocní dělníci ve výrobě (93292)

Pracoviště a kontakty

Firma:SICO RUBENA s.r.o., IČ 25931431
Pracoviště:Náchodská 449, 549 32 Velké Poříčí

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-01-02
Mzdové rozpětí:od 16500 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní poměr na dobu určitou, po zapracování možnost prodloužení na dobu neurčitou. Nástup od 2.1.2017 nebo dle dohody. Vyučení ve strojírenství výhodou. Nutný dobrý zdravotní stav. Místo výkonu práce Velké Poříčí (okr. Náchod). Jedná se o práci lisovače/lisovačky na hlavní pracovní poměr v třísměnném provozu.
Místo výkonu práce Velké Poříčí (okr. Náchod). Jedná se o práci LISOVAČ/KY LSR na hlavní pracovní poměr v třísměnném provozu. Požadujeme: flexibilitu, spolehlivost, manuální zručnost, samostatnost. Nabízíme týden dovolené navíc, příspěvek na závodní stravování. Nástupní mzda 79,- /hod / po zaučení 89,- (ccc 18200,-)/ příplatky za odpolední 7,-/hod a noční směnu16,-/hod, výkonnostní 2000,- a stabilizační odměna. Zájemce prosíme, aby zasílali svůj životopis na e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-12-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Náchod

číslo volného místa: 11823000783

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou