C++ SW developer junior for healthcare projects

Siemens Slovensko

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou, s možnosťou nástupu ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníka pre vývoj SW do tímu, ktorý je zodpovedný za vývoj softvéru pre high-tech medicínske prístroje . Nový člen tímu sa bude podieľať na analýze, návrhu a implementácii nových požiadaviek, ako aj na vývoji zmien. Náš košický tím sa podieľal aj na vývoji najnovšej verzie CT, ktorá pomáha pri diagnostike pacientov po celom svete: http://www.healthcare.siemens.com/computed-tomography/dual-source-ct/somatom-force

S využitím najmodernejších IT pracujeme na vývoji špičkových, rádio-diagnostických zariadení, ako sú napr. ultrazvukové prístroje, počítačové tomografy, X-ray zariadenia, akcelerátory pre radiačnú terapiu a pod. Svojou prácou pomáhame chrániť zdravie a životy ľudí. Viac o našich projektoch sa môžete dozvedieť tu: http://www.healthcare.siemens.com/computed-tomography

• Rodinný program (príspevok pri narodení dieťaťa, odchode na materskú dovolenku, príspevok na škôlku a detské tábory)
• Retention program (príspevok pri pracovnom výročí, životnom jubileu, doplnkové dôchodkové sporenie, zamestnanecké pôžičky)
• Extra voľné dni (bridge days, sick days)
• Program pre zdravie (wellness, športové aktivity, fitness, doplatok ušlej mzdy pri PN a OČR)
• Teambuildingy
• Tréningový a rozvojový program (business a pruduktové školenia, e-learning, jazykové kurzy, soft skills tréningy,…)
• Referral employee program (bonus za odporúčanie nového zamestnanca)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
C - Základy
C++ - Základy

Požadujeme:
skusenosti s objektovo orientoveným programovaním, C++, prip. Java
v CV prosím uveďte na akých projektoch s využitím C++/Java ste pracovali

Osobnostné požiadavky:
tímovosť, analytické myslenie, precíznosť

V životopise je potrebné uviesť nasledujúci súhlas na spracovanie osobných údajov: "Súhlasím, aby spoločnosť Siemens s.r.o. a ostatné spoločnosti koncernu Siemens v SR, príp. celosvetovo, spracovávali všetky moje osobné údaje uvedené v životopise a v priložených súboroch, v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov."

Siemens
We are a technology company focused on industry, infrastructure, transport, and healthcare. By combining the real and the digital worlds, we empower our customers to transform their industries and markets, helping them to transform the everyday for billions of people.

Siemens Energy Management Division is one of the leading global suppliers of products, systems, solutions, and services for the reliable transmission and distribution of electrical power.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2086201  Datum zveřejnění: 3.7.2015