Java vývojar

Siemens Slovensko

Miesto práce
Bratislava, okres Žilina
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme softwarových vývojárov v prostredí Java pre vývoj softvéru na riadenie a konfiguráciu vykurovacej techniky novej generácie.
Jedná sa o vývoj úplne nového GUI PC tool-u pre riadenie a konfiguráciu vykurovacej techniky. Predpokladané práce zahŕňajú analýzu požiadaviek, detailný návrh riešenia, implementáciu a testovanie.
Vývojári budú členmi projektového tímu na Slovensku. Vývojový tím bude 4 členný. Cesty do zahraničia(Nemecko) iba príležitostne.

• Rodinný program (príspevok pri narodení dieťaťa, odchode na materskú dovolenku, príspevok na škôlku a detské tábory)
• Retention program (príspevok pri pracovnom výročí, životnom jubileu, doplnkové dôchodkové sporenie, zamestnanecké pôžičky)
• Extra voľné dni (bridge days, sick days)
• Program pre zdravie (wellness, športové aktivity, fitness, doplatok ušlej mzdy pri PN a OČR)
• Teambuildingy
• Tréningový a rozvojový program (business a pruduktové školenia, e-learning, jazykové kurzy, soft skills tréningy,…)
• Referral employee program (bonus za odporúčanie nového zamestnanca)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT , technické smery

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax:
•podmienkou sú minimálne 2 roky skúseností s vývojom software
Technické znalosti:
•znalosti a skúsenosti s vývojom aplikácií v programovacom jazyku Java
•skúsenosti s analýzou požiadaviek a detailným návrhom
•znalosť návrhových vzorov a UML
•znalosť a skúsenosti s vývojom grafického užívateľského interface na platforme PC/Windows
•praktické skúsenosti s XML a XSD
•znalosť a skúsenosti so Spring Framework, JavaFX, Eclipse Rich Client Platform a SWT/ JFace sú výhodou
•skúsenosti s UI test frameworks, CSS, komunikačné protokoly pre embedded systémy ako CANopen sú výhodou
•skúsenosti s vývojom aplikácií pre platformu Android sú výhodou
Osobnostné predpoklady:
•vhodný kandidát by mal byť spoľahlivý, systematický, dôsledný, komunikatívny, schopný pracovať v tíme a aj samostatne

Siemens
We are a technology company focused on industry, infrastructure, transport, and healthcare. By combining the real and the digital worlds, we empower our customers to transform their industries and markets, helping them to transform the everyday for billions of people.

Siemens Energy Management Division is one of the leading global suppliers of products, systems, solutions, and services for the reliable transmission and distribution of electrical power.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2161172  Datum zveřejnění: 5.8.2015