Elektrický výpočtář - praha

Siemens, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Siemensova 2715, 1 2 Praha, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
28000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté (2)

Pracoviště a kontakty

Firma:Siemens, s.r.o., IČ 00268577
Pracoviště:Siemens s.r.o. - 001, Siemensova 2715/1, Stodůlky, 155 00 Praha 515

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2016-09-01
Mzdové rozpětí:od 28000 do 40000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Jsme tým, který se zabývá vývojem nových konstrukčních dílů a prototypů elektrických strojů točivých. Pojďte k nám a staňte se členem týmu expertů na vývoj elektro motorů a generátorů!

Budete se věnovat především:
-elektromagnetickému návrhu el. strojů
-základním ventilačním a tepelným výpočtům
-přípravě zákaznické dokumentace
-práci na vývoji nových strojů a na nabídkách a zakázkách stávajících produktů

Měl/a byste mít
-VŠ elektro silnoproud, zaměření na elektrické stroje nutností
-znalost konstrukce elektrických strojů výhodou
-znalost německého nebo anglického jazyka pro pracovní ústní i písemnou komunikaci
-zkušenost s elmag. výpočty výhodou
-ŘP skupiny B výhodou
-chuť učit se a stát se expertem elmag. výpočtů
-schopnost pracovat v týmu a jít do hloubky problému
-nadšení pro naše produkty
-schopnost nalézat nová řešení

Pozice je vhodná i pro absolventy VŠ s praxí v oboru během studia.

Dále vám nabízíme
-moderní pracoviště v Praze hned u zastávky metra B Stodůlky
-odborné a jazykové vzdělávání, osobní rozvoj
-sílu a stabilní zázemí společnosti Siemens
-flexibilní pracovní dobu a možnost home office
-širokou škálu benefitů

Přidejte se k nám a pojďte spolu s námi tvořit Siemens zítřka!

Poslední změna:2016-07-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 5

číslo volného místa: 11121350798

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně