Elektromechanik - navíjení motorů - frenštát p. r.

Siemens, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Markova 952, 1 2 Frenštát pod Radhoštěm, Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-17
Mzdové podmínky (brutto)
22000 - 26000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Elektromechanici (7412)

Pracoviště a kontakty

Firma:Siemens, s.r.o., IČ 00268577
Pracoviště:Siemens s.r.o. - pracoviště Frenštát pod Radhoštěm, Markova 952, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-10-17
Mzdové rozpětí:od 22000 do 26000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Siemens, s,.r.o., odštěpný závod Elektromotory Frenštát
Markova 952
744 01 Frenštát p.R.
Kontaktní osba: Míčková Štěpánka, tel.: 556207184, e-mail: [email protected]

V naší společnosti Siemens, s.r.o., odštěpný závod Elektromotory Frenštát, nabízíme volné pracovní místo na pozici Elektromechanik – navíjení motorů.

Náplň práce
-navíjení motorů
-vkládání vinutí
-zapojování vinutí

Očekáváme
-SOU (výhodou elektro vzdělání) nebo SPŠE, SPŠS
-praxi v oboru (výhodou)
-schopnost práce ve dvousměnném provozu

Nabízíme
-zajímavé finanční ohodnocení
-práci na plný úvazek (do kmenového stavu)
-práci ve stabilní společnosti
-místo výkonu práce: Frenštát p. R.
-mimořádné odměny
-náborový příspěvek ve výši 10.000 Kč po zkušební době
-program zaměstnaneckých výhod (roční příspěvek 6.000,-Kč do programu Benefit plus, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění ve výši až 700,-Kč měsíčně, odměny při životním a pracovním jubileu až do výše 35.000,- Kč, zvýhodněné nabídky pro zaměstnance Siemens - např. slevy na nákup zboží Siemens, karta Makro, slevy na Leo Express atd., příspěvek na závodní stravování, 5 týdnů dovolené)

Poslední změna:2016-10-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 5

číslo volného místa: 10588260720

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou