Konstruktér přípravků

SIGMA GROUP a.s. (MPSV)

Místo práce
Jana Sigmunda 313, 783 49 Lutín, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-02
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři (31152)

Pracoviště a kontakty

Firma:SIGMA GROUP a.s., IČ 60702001
Pracoviště:Jana Sigmunda 313, 783 49 Lutín

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-01-02
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, bezplatné jazykové kurzy, příspěvek na penzijní připojištění
Podnikové stravování
Dovolená navíc

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pož.: vzdělání ÚSO nebo VŠ strojního zaměření; znalost tvorby technologických postupů opracování dílců, kreslení výrobních výkresů přípravků v AutoCADu, Inventoru. Částečná znalost AJ výhodou, ŘP sk. B výhodou. Výše platu - dle praxe zaměstnance.

Poslední změna:2016-12-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 11499750708

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou