Konstruktér výrobního provozu

SIGMA GROUP a.s. (MPSV)

Místo práce
Jana Sigmunda 313, 1 2 Lutín, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-12
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři (31152)

Pracoviště a kontakty

Firma:SIGMA GROUP a.s., IČ 60702001
Pracoviště:Jana Sigmunda 313, 783 49 Lutín

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-01-12
Mzdové rozpětí:od 25000 do 30000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, bezplatné jazykové kurzy, přispěvek na penzij. připojištění
Podnikové stravování
Dovolená navíc

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pož.: vzdělání ÚSO nebo VŠ - konstrukce popř. technologie - praxe min. 3 roky v oboru.
Hlavní činnosti:
- řešení operativních problémů v procesu výroby a montáže čerpadel, zpracovávání návrhů řešení
- koordinace činností mezi pracovníky konstrukce a pracovníky dílny při řešení složitějších případů
- návrh jednoduchých přípravků pro operativní odstranění zjištěných problémů
- spolupráce s pracovníky TK při řešení změn a odchylek při výrobě
- přenos identifikačních značek materiálů s atesty úrovně 3.2 dle ČSN EN10204/2005

Poslední změna:2017-01-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 11481900768

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou