Juniorní ASP.NET / JavaScript vývojář

SII s.r.o.

Místo práce
Michelská 1552/58, 141 00 Praha 4, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro dlouhodobou spolupráci hledáme juniorního vývojáře, který umí s ASP.NET nebo s JavaScriptem (a o tom druhém alespoň slyšel ), má slušnou angličtinu a nemá nic proti spolupráci na IČO (ve fulltime rozsahu).

Co by měl umět/znát/mít vhodný kandidát?
- schopnost analytického uvažování a samostatného řešení problémů
- schopnost používat a učit se nové technologie
- zkušenosti s vývojem webových aplikací na platformě .NET
- HTML, JavaScript, CSS, C#, WebForms, SQL
- schopnost komunikace v anglickém jazyce

Co by měl umět/znát/mít ideální kandidát?
- zkušenosti s Business Intelligence
- zkušenosti se single-page aplikacemi
- ECMAScript 2015/2016, TypeScript
- Node.js, Azure, Office 365

Zaměstnanecké výhody, benefity

Rozhodně nečekejte žádnou korporaci, ale ani supercool startup, je to něco zdravě mezi.
Příjemné klimatizované kanceláře ve Vršovicích, rozumný přístup (flexibilní pracovní doba, po čase možný částečný home office), spolupráce na IČO (ideálně +- ve fulltime rozsahu).
Práce na aplikaci pro British Petrol.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

C# - Základy
JavaScript - Základy
ASP.NET - Základy
HTML - Základy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Sii je engineeringová společnost původem z Francie, zaměřená na oblast Automotive a IT, působící jako technologický partner pro přední společnosti primárně v automobilovém průmyslu, IT a bankovnictví. Celosvětově máme přes 8000 zaměstnanců a v České republice jsme aktivní již 12 let.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2773553  Datum zveřejnění: 19.10.2016