.NET vývojář

SII s.r.o.

Místo práce
Michelská 1552/58, 141 00 Praha 4, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jde o vývoj aplikací v .NET, přičemž je na výběr hned z několika dlouhodobých projektů. Je vám bližší průmyslová automatizace (PLC, komunikace mezi linkou a kontrolery) nebo digitální bezpečnost (čipové karty)? Back-end, front-end?

Na pohovoru (klidně i telefonickém) se můžeme pobavit o tom, co vám sedí víc.

V kostce, co budete dělat:

- shromažďovat požadavky na vývoj softwaru, snažit se je implementovat, vyvíjet a vymýšlet nové věci (v jednom projektu je to trochu collaborative engineering, očekává se "hlava otevřená")
- spolupracovat s celým vývojářským týmem a nacházet ta nejlepší řešení (design, architektura)

Co vážně potřebujeme, abyste měli?
- bakalářský titul z technicky zaměřené školy
- komunikativní angličtinu
- dva roky zkušeností s .NET vývojem
- dobré taky je, když budete ochotni cestovat (není to nijak přehnané cestování, ráda povím víc)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- možnost pracovat na IČO nebo HPP, v případě HPP na vás čeká:
- MHD zdarma Opencard nebo Lítačka
- 5 týdnů dovolené
- 3 sickdays
- příspěvky na Cafeterii, Unišeky
- stravenky
- HO

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Sii je engineeringová společnost původem z Francie, zaměřená na oblast Automotive a IT, působící jako technologický partner pro přední společnosti primárně v automobilovém průmyslu, IT a bankovnictví. Celosvětově máme přes 8000 zaměstnanců a v České republice jsme aktivní již 12 let.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2776077  Datum zveřejnění: 20.10.2016