Business Intelligence specialista (projekt na 6 měsíců)

SII s.r.o.

Místo práce
Michelská 1552/58, 141 00 Praha 4, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro freelance projekt v rozsahu +- 6 měsíců hledáme BI specialistu.

Co je potřeba?
* Schopnost analytického uvažování
* Schopnost pochopit složitější problém
* Schopnost komunikovat denně s UK klientem přes telekonferenci a navrhovat lepší řešení
* Zkušenost s OLAP / datovými kostkami a reportovacími řešeními na technologiích Microsoftu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme?
* Spolupráce na IČO
* Menší a ne zbytečně formální kolektiv
* Příjemné kanceláře ve Vršovicích
* Při oboustranné spokojenosti možnost prodloužení spolupráce, či navázání v budoucnu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Sii je engineeringová společnost původem z Francie, zaměřená na oblast Automotive a IT, působící jako technologický partner pro přední společnosti primárně v automobilovém průmyslu, IT a bankovnictví. Celosvětově máme přes 8000 zaměstnanců a v České republice jsme aktivní již 12 let.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2806628  Datum zveřejnění: 10.11.2016