Juniorní front-end vývojář

SII s.r.o.

Místo práce
Michelská 1552/58, 141 00 Praha 4, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Budeš pracovat na webových aplikacích a stránkách (kariérních), se kterými plánujeme velké změny. Využiješ HTML, CSS, Javascript a PHP. Je to spíš taková rekonstrukce stránek, chceme si s tím ale pohrát tak, aby to vypadalo hezky.

Co je potřeba, abys uměl/a?

Vše výše zmíněné - HTML, CSS, Javascript a pokud budeš mít alespoň základy PHP, taky s tím něco uděláme. Co se týká PHP, tak není potřeba znalost objektového programování.

Na co buď připraven/a:

Zatím plánujeme spolupráci na 6 měsíců, HPP nebo IČO, to je na tobě. Když ale budeme spokojení (a samozřejmě ty s námi), moc rádi kontrakt prodloužíme. Chceme lidi, které práce baví a chtějí se vyvíjet, tak proč bychom tě měli odhodit...

Zaměstnanecké výhody, benefity

V případě, že si vybereš HPP, máme pro tebe 5 týdnů dovolené, 3 sickdays, placené MHD po celou dobu, kdy jsi u nás zaměstnaný, potom příjemná klasika - stravenky, Cafeteria, Unišeky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Sii je engineeringová společnost původem z Francie, zaměřená na oblast Automotive a IT, působící jako technologický partner pro přední společnosti primárně v automobilovém průmyslu, IT a bankovnictví. Celosvětově máme přes 8000 zaměstnanců a v České republice jsme aktivní již 12 let.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2870337  Datum zveřejnění: 2.1.2017