Seniorní Tester/Test Analytik - nástup max. do měsíce

SII s.r.o.

Místo práce
Michelská 1552/58, 141 00 Praha 4, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Člověk, kterého hledáme, bude zastávat roli Test Analytika a zároveň i Testera . Co jednotlivé pozice obnášejí?

Test Analytik

- Příprava vstupů pro dokument High Level Test analýza pro dílčí požadavek během fáze Test planning (včetně požadavků na data, prostředí apod.)

- Příprava HL testovacích případů v ALM během fáze Test design

- Odhady pro dílčí požadavky během fáze Test planning

- Podpora Test Leada pro analýzu na úrovni hlavního požadavku během fáze Test planning

- Podpora Domain leadů, Release test leada a Test leadů během fáze Release test planning

- Příprava vstupů pro dokument Detailní testovací plán pro dílčí požadavek během fáze Test design (včetně požadavků na data, prostředí apod.)

- Odhady pro dílčí požadavek během fáze Test design

- Podpora Test Leadovi pro analýzu na úrovni hlavního požadavku během fáze Test design (včetně přípravy HL testů v ALM)

- Příprava testovacích skriptů v ALM během fáze Test specification

Tester

- Příprava testovacích dat dle zadání během fází Test specification a Test execution

- Provádění testů během fáze Test execution včetně záznamu výsledků

- Logování defektů do ALM

- Retestování opravených defektů

Nabízíme HPP na dobu neurčitou, můžeme se ale pobavit i o jiných typech spolupráce. Na pozici vás rádi přivítáme co nejdříve.

Zaměstnanecké výhody, benefity

5 týdnů dovolené, placené MHD, 3 sickdays, Cafeteria, Unišeky

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Sii je engineeringová společnost původem z Francie, zaměřená na oblast Automotive a IT, působící jako technologický partner pro přední společnosti primárně v automobilovém průmyslu, IT a bankovnictví. Celosvětově máme přes 8000 zaměstnanců a v České republice jsme aktivní již 12 let.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2895671  Datum zveřejnění: 17.1.2017