Oblastní manager škol, lektor

ŠIK CZ s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Pražská 3227, 415 01 Teplice, Okres Teplice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
14000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Lektoři dalšího vzdělávání (23204)

Pracoviště a kontakty

Firma:ŠIK CZ s.r.o., IČ 27872815
Pracoviště:ŠIK CZ s.r.o. - 001, Pražská 3227, 415 01 Teplice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 14000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Společnost ŠIK CZ s.r.o., která provozuje jedinečný projekt ve školství, hledá nové kolegy na pozici oblastní manažer škol, lektor
Nabízíme:
- 100% pracovní úvazek - hlavní pracovní poměr - 1 směna
- Příjemné pracovní prostředí - zázemí v kanceláři v Teplicích
- Flexibilní pracovní dobu
- Nástup dohodou
- Kreativní práci v mladém pracovním týmu s důrazem na výsledek
- Odpovídající finanční ohodnocení, firemní benefity
Požadujeme:
- Minimálně SŠ vzdělání s maturitou
- Vysoké komunikační a organizační dovednosti
- Aktivní přístup, týmový duch
- Spolehlivost, samostatnost, flexibilitu, všeobecný přehled
- Práce na PC (word, excel, internet)
- Řidičský průkaz
Náplň práce:
- Komunikace s klienty (školami v ČR)
- Vyhledávání, kontakt a uzavírání nových příležitostí pro společnost
- Plánování vlastních schůzek
- Kontrola a odpovědnost uzavřených zakázek
- Aktivní práce s pedagogy, žáky a studenty základních a středních škol
V případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-12-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Teplice

číslo volného místa: 10984800794

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou