Produktmanager junior koupelen

SIKO CB SE (MPSV)

Strakonická 2646, 370 04 České Budějovice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-15
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní referenti (33392)

Pracoviště a kontakty

Firma:SIKO CB SE, IČ 24850985
Pracoviště:SIKO CB SE - ČB, Strakonická 2646, České Budějovice 3, 370 04 České Budějovice 4

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-05-15
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce: Spolupráce s obchodním ředitelem při péči o svěřenou sortimentní skupinu a její aktivní rozvoj, včetně přípravy podkladů, produktových listů, analýz a spolupráci na přípravě produktového katalogu. Sledování trendů ve svěreném sortimentu, sledování konkurence a novinek dostupných na trhu s cílem optimalizace sortimentního portfolia. Zajišťování potřebných dat a informací k danému sortimentu pro účely zadání do firemního softwaru, využití pro e-shop apod. Komunikace a účast na jednání s dodavateli, uvádění veškerých sortimentních změn a novinek do reálného života firmy a do všech procesů.
Očkáváme: min. SŠ vzdělání technického nebo obchdního směru, pozice je vhodná i pro absolventy, znalost práce na PC (MS Office), znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni, samostatnost, spolehlivost a velmi dobré komnikační dovednosti, aktivní přístup k práci, vysoké pracovní nasazení a schopnost dotahovat zadané úkoly do zdárného konce, ochotu učit se novým věcem a neustále si prohlubovat znalosti potřebné k výkonu práce, ŘP sk. B (aktivní řidič).
Nabízíme: zajímavou práci v silné a stabilní společnosti, úvodní zaškolení a navazující pravidelné školení sortimentu, motivující platové ohodnocení závislé na dosažených výsledcích, práci v modrrním pracovním prostředí.
Nástup ihned nebo dohodou.
V případě zájmu zašlete Váš životopis na e-mailovou adresu [email protected]
Do průvodního dopisu prosíme o zaslání souhlasu se zpracováním osobních údajů dle § 21 zákona 104/2000 Sb.

Poslední změna:2017-05-16, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 12680260787

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou