Odborný prodejce pro sortiment koupelen - Praha Černý Most

SIKO KÚPEĽNE a. s.

Místo práce
Skorkovská 1310, Hlavní město Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
27 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste spolehlivý a týmový hráč? Vyhovuje Vám práce, která otestuje Vaše prodejní dovednosti, prozákaznický přístup i fyzičku? Pokud ano, pak by vás mohla zaujmout naše nabídka práce na pozici Odborný prodejce pro sortiment koupelen.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vás u nás čeká:

Nadstandardní platové ohodnocení
Motivující platové ohodnocení závislé na dosažených výsledcích
Zázemí stabilní a prosperující firmy
Zajímavé a dynamické zaměstnání
Úvodní zaškolení, poté pravidelné školení sortimentu a zákaznického servisu
5 týdnů dovolené
Systém zaměstnaneckých výhod
Práce dle směn i o některých víkendech
Nástup možný ihned

Vedle osobního rozvoje a možnosti zajímavé práce Vám nabízíme prostředí stability rodinné společnosti, s tradicí více než 2 desetiletí v Čechách a na Slovensku. Dále nabízíme orientaci na disciplínu při dodržování dohodnutého, pozitivní atmosféru ve firmě a příjemný a dynamický kolektiv.

Informace o náboru

Pokud máte o nabízenou pozici zájem, pošlete nám prosím Váš životopis spolu s motivačním dopisem.

Pokud Váše reakce nebude obsahovat životopis a motivační dopis, nebudeme moci na Vaši nabídku reagovat.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pro náš tým v Praže Černý Most hledáme:

Týmového hráče s SOU/SŠ vzděláním
S vysokým pracovním nasazením a proaktivním přístupem
S profesionální péčí o naše zákazníky – tzn. ochotného, vstřícného, s příjemným vystupováním
Se zájmem o oblast vybavení koupelen (praxe je vítanou výhodou, nikoliv podmínkou)
Spolehlivého a časově nezávislého
S velmi dobrými komunikačními dovednostmi
Ochotného učit se novým věcem a prohlubovat znalosti v oboru

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SIKO KÚPEĽNE & KUCHYNE je s rozsiahlou predajnou sieťou viac ako 50 predajní najsilnejším predajcom kompletného kúpeľňového vybavenia na Slovenskom i Českom trhu a zároveň najväčším tuzemským odberateľom rozhodujúcich domácich i mnohých zahraničných výrobcov kúpeľňového vybavenia. Najväčším kúpeľňovým centrom v Čechách je showroom SIKO v Zličíne.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 2990733  Datum zveřejnění: 22.5.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 27 000 Kč